תלתן מי אני

לקוחות מרוצים

 תלתן מי אני

תלתן simulations הינו בית חם ויוצר בתחום ההדמיות הממוחשבות, ובכל מה שקשור לתחום: הדמיות אדריכליות, הדמיות מוצר, סיורים וירטואליים וסרטי אנימציה.

על קהל לקוחותינו נמנים חברות נדל''ן וריהוט המעוניינות בתכנים שיווקיים כדוגמת הדמיות לפרסומות, עריכת קטלוגים יוקרתיים ועוד.

 

בין היתר נמצאים גם מנהלי מוסדות וארגונים אשר הגיעו למסקנה שפרוספקט יוקרתי עם הדמיות מרשימות הוא כלי עזר יקר ורב עוצמה לגיוס תרומות ומשאבים עבור תוכניות עתידיות לפיתוח ומינוף המוסד.

 

לתלתן simulations שורה של לקוחות אדריכלים ומעצבי פנים שרוצים להעניק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיהם. אנו מייצרים הדמיות פוטוראליסטיות המאפשרות לאדריכל או מעצב הפנים להמחיש ללקוח את תוכניותיו, הלקוח רואה לקראת מה הוא הולך ובכך ניתן לקבל החלטות יעילות ומהירות המונעות בזבוז זמן וכסף מיותר.

 

אחד היתרונות הגדולים של הסטודיו שלנו הוא החוש העיצובי שמוביל אותנו. לקוחותינו מקבלים פתרונות עיצוביים בעלי השראה חדשנית ומקורית, האהבה לתחום העיצוב והאומנות מביאה אותנו בכל פעם מחדש לתוצאות יצירתיות ומפתיעות.

 

בתלתן simulations תמצאו הרבה רגש ולב לצד מקצועיות ואמינות ללא פשרות. עובדה שהביאה את לקוחותינו לשביעות רצון גבוהה כאשר הלקוח מקבל תחושה של איכפתיות והבנה אמיתית לצרכיו.

 

אנו בתלתן simulations קשובים היטב לצרכי הלקוח, אצלינו תקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ומתגמשות, עם אפשרות פריסת תשלומים נוחה ללא ריבית.

תלתן simulations

מבוא אדמונד פלג 14 ירושלים

tiltan054@gmail.com

054-846-5509

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now